Atribuită Cumpărare directă

ANSAMBLU USI DIN PVC CULOARE NUC

Număr anunț
DA28673703
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE, Strada Ioan Slavici nr.4, Telefon 0261/714458, (CUI 3896682)
Furnizor / câștigător
UNIC VIVAS S.R.L. (CUI 25234139)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.960 RON
Valoare atribuită
7.960 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.960 RON

din 7.960 RON estimat