Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA ISUZU cu numarul de înmatriculare DB-25-PRT . Valabilitate 12 luni (începând cu data de 20.09.2021).

Număr anunț
DA28699348
Autoritate contractantă
Orasul Titu (CUI 4402590)
Furnizor / câștigător
DESTINE BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 21678074)
Cod CPV
66512100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.816 RON
Valoare atribuită
1.816 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
07.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.816 RON

din 1.816 RON estimat