Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare RCA pentru microbuzul unitatii TR 06 DPE, precum si polita de asigurare pentru calatori. Toate detaliile privind intocmirea politei le aveti deja in baza dumneavoastra de date, iar polita de asigurare are continuitate de la 06.09.2021, valabilitate un an de zile
- Număr anunț
- DA28677134
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV MUNICIPAL ALEXANDRIA (CUI 39520211)
- Furnizor / câștigător
- DESTINE BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 21678074)
- Cod CPV
- 66510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.729 RON
- Valoare atribuită
- 1.729 RON
- Data publicării
- 02.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.