Atribuită Cumpărare directă

ASIGURARE CASCO 3 AUTOVEHICULE PRIMA 21516 in 4 rate cont destine: rata 1- 5379LEI pana la 08 09.2021, rata 2 - 5379 LEI pana in 15 12.2021, rata 3 - 5379 LEI pana in 15 03.2022, si rata 4 - 5379 pana in 15 .06 .2022

Număr anunț
DA28669259
Autoritate contractantă
Regia Autonoma a Domeniului Public Cluj-Napoca (CUI 201233)
Furnizor / câștigător
DESTINE BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 21678074)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.516 RON
Valoare atribuită
21.516 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.516 RON

din 21.516 RON estimat