Atribuită
Cumpărare directă
ASIGURAREA AUTOVEHICULELOR-INCARCATOR CU CUPA FRONTALA CATERPILLAR -COMPACTOR PENTRU GROPI DE GUNOI SUMA ASIGURATA 3.215876.48 LEI PRIMA 24762LEI PLATA 4 rate cont asigurator Omniasig: rata 1- 6192 pana la 07.09.2021, rata 2 - 6190 pana in 07.12.2021, rata 3 - 6190 pana in 07.03.2022, si rata 4 - 6190 pana in 07.06 .2022
- Număr anunț
- DA28669218
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma a Domeniului Public Cluj-Napoca (CUI 201233)
- Furnizor / câștigător
- DESTINE BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 21678074)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.762 RON
- Valoare atribuită
- 24.762 RON
- Data publicării
- 01.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.