Atribuită Cumpărare directă

Tricou clasic, Gildan Softstyle 64000 Personalizat prin serigrafie, 2 culori fata; martimi; S-24; M-27; L-14; XL-1; XXL-6

Număr anunț
DA28860766
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
SERICRAFT SRL (CUI 30854099)
Cod CPV
18331000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.633 RON
Valoare atribuită
1.633 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.633 RON

din 1.633 RON estimat