Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de cinematografie si servicii foto in cadrul PROIECT: Arta de a fi tu insuti. Promovarea educatiei artistice prin masuri de facilitare a accesului la studii superioare si a insertiei pe piata muncii. FDI-2021-0299 conform invitatiei nr. 4140/30.08.2021
- Număr anunț
- DA28807919
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
- Furnizor / câștigător
- ROLLIN STUDIO SRL (CUI 17057397)
- Cod CPV
- 92100000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare atribuită
- 40.000 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.