Atribuită
Cumpărare directă
Chioșcuri cu structură de lemn și lambriu pentru amenajarea locurilor de desfășurare a activităților de comerț stradal în piețe, târguri, expoziții-Orașul Ciacova. Achiziția publică s-a inițiat în baza Referatului de necesitate Nr.8112/09.09.2021, în conformitate cu prevederile H.C.L. Ciacova Nr.37/21.04.2021.
- Număr anunț
- DA28723417
- Autoritate contractantă
- Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
- Furnizor / câștigător
- ALFA CONSTRUCT 2005 SRL (CUI 23817217)
- Cod CPV
- 45422100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.450 RON
- Valoare atribuită
- 37.450 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.