Atribuită
Cumpărare directă
Asistenta tehnica si servicii pentru echipamentele de tehnica de calcul (calculatoare, retea si imprimante), servicii pentru repararea și întreținerea infrastructurii informatice din cadrul rețelei de date/telefonie a Beneficiarului, cuprinzând efectuarea tuturor operaţiilor necesare pentru funcţionarea în condiţii normale a echipamentelor existente si a infrastructurii IT. Tarifele pentru aceste servicii sunt: 1 75 lei/ora/tehnician – toate taxele incluse (neplatitor de TVA) pentru interventii cu prioritate scazuta – situatii uzuale - Orice solicitare se va transmite prin email la office@norbit.ro, urmând a fi soluționată in ordinea datei receptionarii. 2 110 lei/ora/tehnician – toate taxele incluse (neplatitor de TVA) pentru interventii cu prioritate medie – situatii urgente - Orice solicitare se va transmite prin email la office@norbit.ro si telefonic - 0745993205, urmând a fi soluționată in ordinea datei receptionarii. 3 150 lei/ora/tehnician – toate taxele incluse (neplatitor de TVA) pentru interventii cu prioritate mare – situatii critice - Orice solicitare se va transmite prin email la office@norbit.ro si telefonic - 0745993205, urmând a fi soluționată in ordinea datei receptionarii. Orice solicitare se va transmite prin email la office@norbit.ro, urmând a fi soluționată in ordinea datei receptionarii.
- Număr anunț
- DA28729812
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Risnov (CUI 29413145)
- Furnizor / câștigător
- NORBIT PROJECTS S.R.L. (CUI 42458659)
- Cod CPV
- 71356200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150 RON
- Valoare atribuită
- 150 RON
- Data publicării
- 10.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.