Atribuită
Cumpărare directă
SET BALAMALE FERESTRE TAMPLARIE PVC NUMAR DE REFERINTA: 68 PRET DE CATALOG: 130,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44000000-0 Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2) DESCRIERE: INLOCUIRE SET 2 BUC BALAMALE FERESTRE TAMPLARIE PVC. MENTIONAM CA PRETUL TRANSPORTULUI LA SEDIUL BENEFICIARULUI SI PRETUL MANOPEREI DE INLOCUIRE A BALAMALELOR SUNT INCLUSE IN PRETUL PRODUSULUI mai putin 6 Increase value Decrease value 130,00 780,00 FERONERIE SISTEM DESCHIDERE FEREASTRA OSCILOBATANTA NUMAR DE REFERINTA: 69 PRET DE CATALOG: 360,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44000000-0 Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2) DESCRIERE: INLOCUIRE SISTEM DESCHIDERE OSCILOBATANTA FEREASTRA TAMPLARIE PVC. MENTIONAM CA PRETUL TRANSPORTULUI LA SEDIUL BENEFICIARULUI SI AL MANOPEREI DE INLOCUIRE A FERONERIEI SUNT INCLUSE IN PRETUL PRODUSULUI mai putin prezenta tine loc de comanda ferma
- Număr anunț
- DA28712028
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
- Furnizor / câștigător
- ANDREAS BUILD STORE S.R.L. (CUI 40803742)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.940 RON
- Valoare atribuită
- 2.940 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.