Atribuită Cumpărare directă

AMENAJARE SPALATOR SI IGIENIZARE GRUP SANITAR SECTIA RADIOTERAPIE NUMAR DE REFERINTA: 67 PRET DE CATALOG: 2.931,83 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 45000000-7 Lucrari de constructii (Rev.2) DESCRIERE: EXECUTAT LUCRARI DE DECOPERTAT FAIANTA, ZIDARIE, TENCUIT CU MORTAR CLASIC, MONTAT GRESIE, APLICAT HIDROIZOLATIE,REPARATII GLET, APLICAT GLET GROSIER,APLICAT GLET FINISAJ,APLICAT ZUGRAVELI LAVABILE mai putin prezenta tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA28670989
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
Furnizor / câștigător
ANDREAS BUILD STORE S.R.L. (CUI 40803742)
Cod CPV
45000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.931 RON
Valoare atribuită
2.931 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.931 RON

din 2.931 RON estimat