Atribuită
Cumpărare directă
Marcaj longitudinal , marcaje laterale , marcaje pentru parcari si sageti diverse cu orice culoare ; se aplica microbile reflectorizante Latimea benzii de marcaj este de 0.15 cm Pretul include urmaterele operatiuni: premarcat drum, microbile pt.vopsea si vopsea.
- Număr anunț
- DA28809324
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRASTAVATU (CONSILIUL LOCAL BRASTAVATU) (CUI 5148351)
- Furnizor / câștigător
- MATIAND IDEAL GLOBAL SRL (CUI 35869775)
- Cod CPV
- 45233221-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.155 RON
- Valoare atribuită
- 7.155 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.