Atribuită Cumpărare directă

1.TIJA FILETATA 1M DIN976 M8 8.8 ZN - 6 BUC - 5.9 RON/BUC 2.TIJA FILETATA 1M DIN976 M10 8.8 ZN - 2 BUC - 7 RON/BUC 3.TIJA FILETATA 1M DIN976 M6 4.8 ZN - 6 BUC - 1.155 RON/BUC

Număr anunț
DA28769254
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI 2490570)
Furnizor / câștigător
HEXAGON OA SRL (CUI 29010568)
Cod CPV
44330000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55 RON
Valoare atribuită
55 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55 RON

din 55 RON estimat