Atribuită Cumpărare directă

CANULA PENTRU OXIGENOTERABIE CU DEBIT REGLABIL AIRVO DIMENSIUNI ADULT: S, M SI L; DIMENSIUNI COPII: L SI XL; FORMA ANATOMICA CE PERMITE MISCAREA ANATOMICA A FETEI CHIAR SI ATUNCI CAND OBRAJII SUNT COMPRIMATI, MINIMIZAND CONTACTUL CU SEPTUL NAZAL. REDUCE TRAUMA NAZALA. CODARE PE CULORI PENTRU IDENTIFICARE FACILA A MARIMILOR. ADAPTOR PENTRU MASCA ADAPTOR TRAHEOSTOMIE AIRVO

Număr anunț
DA28826618
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
EXIMIA MEDICAL S.R.L. (CUI 39470890)
Cod CPV
33141220-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.230 RON
Valoare atribuită
2.230 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.230 RON

din 2.230 RON estimat