Atribuită
Cumpărare directă
1.Broasca 72 usa camin-35bucx 33,00ron/buc=1.155,00ron,2.Miner+sild iala camin-50buc x 37,50ron/buc=1.875,00ron,3.Broasca 90 cheie-20buc x 32,00ron/buc=640,00ron,4.iala aplicata complecta-10buc x 85,00ron/buc=850,00ron,5.Broasca 90 iala-50buc x 32,00ron/buc=1.600,00ron, 6.Coltar mobilier 50x50x2-50buc x 4,50ron/buc=225,00ron,7.Cilindru siguranta 72 Alama-80buc x43,00ron/buc=3.440,00ron,8.Cilindru siguranta 92 PVC Termopan-30buc x 55,00ron/buc=1.650,00ron,9.Miner +sild broasca iala-50buc x 30,00ron/buc=1.500,00ron,10.Contra broasca iala-50buc x 3,50ron/buc=175,00ron. Total = 13.110,00 ron
- Număr anunț
- DA28869604
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL COMPLEX CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39111225)
- Cod CPV
- 44316510-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.110 RON
- Valoare atribuită
- 13.110 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.