Atribuită
Cumpărare directă
Serviciide realizare a unor productii video, a evenimetului "BANATICA - diferiti dar impreuna" in perioada10 - 12.09.2021 . Serviciile prestate includ : - servicii VIDEO - filmare in format fullHD - 3 zile, in intervalul orar stabilit impreuna; - filmare cu doua camere video - acolo unde se impune prezenta a doua surse video - realizare unui montaj clip tip filmul evenimentului
- Număr anunț
- DA28720849
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI TIMISOARA CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI (CUI 2483475)
- Furnizor / câștigător
- ALMI MEDIA PRODUCTION SRL (CUI 38215520)
- Cod CPV
- 92111000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.428 RON
- Valoare atribuită
- 4.428 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.