Atribuită Cumpărare directă

Serviciile sunt aferente licentelor de programe Synapsa ERP achizitionate de beneficiar si a bazelor de date Synapsa, instalate la sediul beneficiarului.

Număr anunț
DA28783069
Autoritate contractantă
S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI 11212645)
Furnizor / câștigător
SYNAPSA CLOUD SOLUTIONS S.R.L. (CUI 24411798)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.600 RON
Valoare atribuită
30.600 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.600 RON

din 30.600 RON estimat