Atribuită
Cumpărare directă
Strategia de dezvoltare turistica (inclusiv Strategie de internationalizare a ofertei locale a serviciilor cu impact major in dinamica investitionala a comunei pe termen mediu si lung, accelerarea metodelor de marire bugetului local cu impact in dezvoltarea infrastructurii si suprastructurii, prin deschiderea si asigurarea de oportunitati investitionale, solutii smart pentru dezvoltare durabila, atractive pentru dezvoltatorii implicate in solutii ecologice, asigurarea unui mediu de dezvoltare aliniat cu normele 2030 )
- Număr anunț
- DA28879733
- Autoritate contractantă
- COMUNA TUZLA (CUI 4707625)
- Furnizor / câștigător
- BUSINESS NETWORK CONNECT SRL (CUI 35711383)
- Cod CPV
- 79311000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110.000 RON
- Valoare atribuită
- 110.000 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.