Atribuită Cumpărare directă

Prestări servicii de permanență/ intervenție imediată pentru prevenirea și combaterea atacurilor exemplarelor de urs brun - conform ORD 81/2021 si Ordin nr. 1415/2021, administrarea fondului de vanatoare.

Număr anunț
DA28741228
Autoritate contractantă
COMUNA BUDEASA (CUI 4469566)
Furnizor / câștigător
STEAUA CARPATILOR (CUI 24288068)
Cod CPV
92534000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat