Atribuită
Cumpărare directă
Birou post recepție cu dulăpior cu închidere (L1200xH1200xA500 mm; Dulăpior cu uși și închidere (L400xH600xA600 mm); Suport pentru multifuncțional (L620xA720XH300 mm); Corp biblioraft simplu cu 2 uși și închidere (L900xH1400xA320 mm); Fișet depozitare cu 2 uși și închidere (L900xH1800xA420 mm);
- Număr anunț
- DA28741091
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
- Furnizor / câștigător
- ATELIERUL MOBBO STYLE S.R.L. (CUI 40077291)
- Cod CPV
- 39130000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.333 RON
- Valoare atribuită
- 4.333 RON
- Data publicării
- 13.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.