Atribuită Cumpărare directă

achizitie ridicari topografice si inscriere in cartea funciara pentru doua drumuri de interes local, respectiv drumul Local Prodesti si drumul local Ponoare

Număr anunț
DA28878573
Autoritate contractantă
COMUNA OTESANI (PRIMARIA COMUNEI OTESANI) (CUI 2541533)
Furnizor / câștigător
CONEXIGENT S.R.L. (CUI 42917018)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat