Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii de curatenie si intretinere prin efectuarea urmatoarelor operatii: Operatiuni efectuate zilnic: -golirea cosurilor de hartie, schimbarea sacilor menajeri in birouri, spatii sociale, grupuri sanitare; -stergerea prafului de pe birouri, mobilier, calculatoare, etc; -curatarea podelelor prin spalare si aspirare; -curatarea si dezinfectarea grupurilor sanitare; -colectarea si depozitarea selectiva a deseurilor. Operatiuni efectuate saptamanal: -spalare geamuri; -maturarea spatiilor exterioare; -curatarea exterioara a cladirii. Operatiuni efectuate lunar: -curatarea pervaze usi si ferestre; -mutarea mobilierului in vederea aspirarii si spalarii; -curatarea corpurilor de iluminat, aparatelor de aer conditionat, intrerupatoarelor, etc. Dotarea tehnica, solutiile (solutii de curatat geamuri, solutii de curatat parchetul, solutii de curatat gresia si faianta, solutii pentru igienizarea grupurilor sanitare) si materialele consumabile (mopuri, lavete, maturi, bureti, saci de aspirator) sunt asigurate de catre beneficiar. Pretul este final, societatea nu este platitoare de TVA. serviciul se executa pt luna octombrie 2021

Număr anunț
DA28868705
Autoritate contractantă
TEATRUL ANTON PANN RM. VALCEA (CUI 2649480)
Furnizor / câștigător
DAPROM SOLUTIONS S.R.L. (CUI 44693251)
Cod CPV
90910000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat