Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparati si renovare cladiri cu suprafata construita 100-1500 mp, lucrarile constau executia de desfaceri-inlocuiri gresie-faianta, tencuieli, parchet, usi,obiecte,gard structura metalica/beton si instalati sanitare. Pentru executia lucrarilor se vor respecta STA-uri si normativele in vigoare. Lucrari de efectuat si cantităti aproximative: - Sesfacere tencuiala existenta; - Desfacere capace stâlp; - Tencuială gard; - Masa de spacle gard; - Anorsă; - Vopsea decorativa; - Capac stilp; - Gard metalic grunduire; - Gard mentalic vopsire; - Grunduire panouri metalice exestente; - Vopsire panouri metalice existente; - Grunduire poartă acces pietonală și auto; - Vopsire poartă acces pietonal și auto; - Policarbonat; - Coltari de plasă; - Teava rectangulară 40x20x2 - Lucrările vor fi executate conform specificațiilor din caietul de sarcini atasat
- Număr anunț
- DA28730253
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
- Furnizor / câștigător
- TOTENTOS IMPEX SRL (CUI 32806535)
- Cod CPV
- 45262330-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124.050 RON
- Valoare atribuită
- 124.050 RON
- Data publicării
- 10.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.