Atribuită
Cumpărare directă
Transport rutier marfuri pe ruta Craiova - Chisinau - Craiova, autorizatii acces orase cu trama stradala/ restrictii acces in sarcina beneficiar. Livrare Chisinau 15.09.021, retur Craiova 20.09.2021, cu formalitati vamale Craiova plecare si sosire in sarcina beneficiar, pana la retur in sarcina furnizor (granita & destinatie).
- Număr anunț
- DA28715761
- Autoritate contractantă
- Teatrul National Marin Sorescu Craiova (CUI 4417168)
- Furnizor / câștigător
- WEG FREIGHT S.R.L. (CUI 39241527)
- Cod CPV
- 60180000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.038 RON
- Valoare atribuită
- 12.038 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.