Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de toaletare arbori marginea străzilor Înv. N. Iordache, Cucului, Viitorului, Prunului, Rozelor, Alexandru cel Bun, Înv. Mihai Gavrilescu, Prof Gh. Miserciu, Iazului, Voinței, Amurgului, Dafinului, Bobului, Cimpoieșului, Hangiului, Busuiocului, Cetinei, Alunului, Petalelor, Ștefan cel Mare, Mihai Eminescu, Înv. Ilie Pintilie, Prof. Ghe. Onișoru, Gen. Mleșnișă Constantin, Răzeșilor, Huțanilor Mălinului,
- Număr anunț
- DA28846085
- Autoritate contractantă
- Comuna BAIA (CUI 4674790)
- Furnizor / câștigător
- SIMINICARU TOADER ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 44609502)
- Cod CPV
- 77211400-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.200 RON
- Valoare atribuită
- 19.200 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.