Atribuită
Cumpărare directă
Intrucat dorim sa asiguram un mediu inconjurator curat in care apa este un element esential si datoritã preocupãrii permanente pentru îmbunãtãţirea serviciilor pe care le oferim clienţilor noştrii în domeniul depanarii, reparatiei si intretinerii Statiilor de Epurare, in cadrul societatii noastre functioneaza SERVICIUL DE DEPANARE, MENTENANŢÃ ŞI SERVICE. Scopul acestor lucrari il reprezinta funcţionarea optimã a sistemelor de epurare si retelelor de canalizare.
- Număr anunț
- DA28868621
- Autoritate contractantă
- Primaria Părău (CUI 4384613)
- Furnizor / câștigător
- DZM SOLUTION S.R.L. (CUI 44665600)
- Cod CPV
- 90722000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 185.000 RON
- Valoare atribuită
- 185.000 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.