Atribuită Cumpărare directă

PANTOPRAZOL ROMPHARM 40MG PULB INJ .Metoprolol.Digoxin 0,25mg x 30cp.MIOFILIN INJ 24MG/ML

Număr anunț
DA28770907
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
Furnizor / câștigător
SPINEX FARM SRL (CUI 30593643)
Cod CPV
33611000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.067 RON
Valoare atribuită
2.067 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.067 RON

din 2.067 RON estimat