Atribuită
Cumpărare directă
INSTALATII SANITARE PT PIATA TRIVALE, SPATIU PESCARIE TEURI PPR O20XO1/2 F INT = 4 BUC COTURI PEXAL O16XO1/2 F EXT= 4 BUC COTURI PRIZA PEXAL O16XO1/2 = 4 BUC TEAVA PEXAL O16 = 5 BUC MUFA PPR O20= 8 BUC TEAVA PPR O20= 2M DOPURI O1/2 F EXT = 4 BUC COTURI EGALE PEXAL O16 = 4 BUC CLEME O16 = 10 BUC DIBLURI + HOLSURUBURI = 20 BUC
- Număr anunț
- DA28736221
- Autoritate contractantă
- SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
- Furnizor / câștigător
- IMPEX LUMIMARCOM SRL (CUI 13638940)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 263 RON
- Valoare atribuită
- 263 RON
- Data publicării
- 10.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.