Atribuită Cumpărare directă

- Pachet abonamente lunare voce mobila + date mobile/ date fixe /date mobile (router si modem internet). - Valoare abonament lunar = 390 euro fara tva, reprezentand 1.956,47 lei fara tva, echivalent la cursul Vodafone de 1 euro = 5,0166 lei, valabil pentru data de 24.09.2021.

Număr anunț
DA28875414
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL MIOVENI (CUI 23632111)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.694 RON
Valoare atribuită
58.694 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.694 RON

din 58.694 RON estimat