Atribuită Cumpărare directă

Servicii de internet -upgrade, conexiune VPN 50 Mbps, pentru 5 servicii teritoriale din cadrul ACCU ( Serviciul Teritorial Tudor Vladimirescu, Serviciul Teritorial Ghencea, Crematoriul Uman Cenușa, Serviciul Teritorial Domnesti, Serviciul Teritorial Vest) cu posibiltate de prelungire prin act aditional conform art 165, alin 1 din HG 395/2016

Număr anunț
DA28689260
Autoritate contractantă
Administratia Cimitirelor si Crematoriilor Umane Bucuresti (CUI 9791650)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.200 RON
Valoare atribuită
10.200 RON
Data publicării
06.09.2021 00:00
Data finalizării
07.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.200 RON

din 10.200 RON estimat