Atribuită Cumpărare directă

achizitii servicii de date fixe -back-up pentru 12 servicii teritoriale administrate de ACCU ( Crematoriul Uman Vitan Bârzesti, Serviciul Teritorial Berceni II, Serviciul Teritorial Pantelimon , Serviciul Teritorial Damaroaia, Serviciul Terotorial Bucurestii Noi, Serviciul Teritorial Bellu, Serviciul Teritorial Straulesti II, Serviciul Teritorial Izvorul Nou, Serviciul Teritorial Iancu Nou, Serviciul Teritorial Sfanta Vineri, Serviciul Teritorial Colentina, Serviciul Teritorial Metalurgiei) cu posibilitate de prelungire prin act aditional, conform art.165, alin 1, HG 395/2016.

Număr anunț
DA28688990
Autoritate contractantă
Administratia Cimitirelor si Crematoriilor Umane Bucuresti (CUI 9791650)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72212710-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.160 RON
Valoare atribuită
44.160 RON
Data publicării
06.09.2021 00:00
Data finalizării
07.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.160 RON

din 44.160 RON estimat