Atribuită
Cumpărare directă
În baza achiziției se va incheia un contract de servicii de îngrijire la domiciliu pentru persoane vârstnice pentru periooada 01.10.2021 - 31.12.2021, cu posibilitatea de prelungire prin act adițional. Achiziția se face în baza ofertei nr. 9/2681/22.09.2021 depusă la sediul Direcției de Asistentă Socială Petroșani, elaborată pe baza caietului de sarcini și al invitației de participare nr. 9/2644/20.09.2021 postate website-ul instituției: www.primariapetrosani.ro
- Număr anunț
- DA28888864
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA PETROSANI (CUI 15556803)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA UMANITARA KANDILA (CUI 17363795)
- Cod CPV
- 85310000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 30.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.