Atribuită
Cumpărare directă
Achiziție brichete extrudate din rumegus de fag,în cantitate de 24 tone.Produsele la data livrari,vor fi noi,nefolosite,de tipul celor solicitate,de bună calitate (în caz contrar ele vor fi returnate) si vor îndeplini specificațiile tehnice minime precizate, pentru fiecare produs în parte.Orice produs lipsa sau care nu corespunde calitativ,fapt constatat la receptia calitativa si cantitativa,va fi inlocuit de furnizor pe propia cheltuiala.Produsele se vor transporta ambalate,după caz,conform normativelor în vigoare și a prevederilor din standardele de execuție a acestora,astfel încât să se asigure integritate pe timpului transportului,manipulării,și depozitării până la predarea lor către achizitor.Furnizorul are obligaţia de a ambala produsele pentru ca acestea să facă faţă, fără limitare,la manipularea dură din timpul transportului.Până la predarea produselor către achizitor,asigurarea transportului va fi în sarcina exclusiva a furnizorului.Toate materialele de ambalare ale produselor raman in propietatea autoritatii contractante.Furnizorul are obligatia de a asigura transportul produselor la sediul autoritatii contractante în bune condiții, fiind direct responsabil de orice pierdere,deteriorare sau alte evenimente produse în cursul transportului si cauzate de orice factor extern.Rapunderea si riscurile pentru produsele expediate apartine furnizorului.La livrare produsele se vor recepționa în vederea stabilirii conformității acestora cu specificațiile tehnice precizate
- Număr anunț
- DA28777422
- Autoritate contractantă
- Comuna Vulturu (CUI 4298059)
- Furnizor / câștigător
- OLIPS 2003 SRL (CUI 15147647)
- Cod CPV
- 39225100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.200 RON
- Valoare atribuită
- 31.200 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.