Atribuită
Cumpărare directă
Dozator Hartie Igienica Alba Smart One Mini 24.000 BUC 0.0000 Dozator Cu Senzor Intellicare Hybrid 16.000 BUC 0.0000 Prosop Derulare Centrala Midi Alb Reflex 300M 30.000 BUC 23.3800 Sapun Spray Universal 1L 36.000 BUC 26.3800 Hartie Igienica Alba Smart One Mini 2Pl,620 Portii 288.000 BUC 14.12000 Dezinfectant Soft Care Des E H5 1.3L 96.000 BUC 82.8200 Dozatoarele sunt sustinute de catre Cora Office Solutions pentru dotarea grupurilor sanitare
- Număr anunț
- DA28894504
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
- Cod CPV
- 33771000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.668 RON
- Valoare atribuită
- 13.668 RON
- Data publicării
- 30.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.