Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Materiale Curăţenie: 17 articole: Detergent automat 3 buc., Detergent geam cu pompă 6 buc., Dezinfectant toalete 2 buc., Cremă curățat suprafețe 5 buc., Rezervă mop 2 buc., Hârtie igienică 24 role, Pastile odorizante 2 cutii, Detergente vase 15 buc, Saci menajeri 15 role, Săpun lichid 3 buc.,Solutie curățare gresie și faianță 2 buc., Găleata storcător 2 buc., Odorizant WC solid 10 buc. ,Spray curățat mobilă 6 buc., Matură din plastic, coadă, par scurt 4 buc.,Spray toaletă 3 buc. ,Sită pișoar 3 buc., potrivit Formularului dvs de oferta transmis pe email si inregistrat la sediul Consiliului Judetean Alba sub nr. 19545/09.09.2021. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA28730883
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.378 RON
- Valoare atribuită
- 1.378 RON
- Data publicării
- 10.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.