Atribuită Cumpărare directă

Radiera Ek Raptor 116 BUC 1.50 Ascutitoare Metal Ek Simpla Ferro 116 BUC 0.50 Creion Hb Ek Accent Cu Radiera 2 Mm/BL 116 BUC 0.50 Pix Cu Gel Ek Belle 05 Mm Negru/BL 116 BUC 1.00 Pix Cu Gel Ek R301 Original 0.5 Mm Rosu 116 BUC 1.00 Pix Cu Gel Ek G-Tone 05 Mm Albastru 116 BUC 1.00 Creion Color Ek Bts Triunghiular 12/Set 116 BUC 5.00 Carioca Ek 2 Mm 18 Culori/Set/BL 116 SET 5.00 Pensula Milan Seria 101 Nr 10 116 BUC 2.71 Acuarele Guase Ek Artberry Protectie UV 6 Culori 20Ml 116 SET 5.00 Rigla Transparenta R 30cm 116 BUC 1.00 Lipici Solid Ek Crystal 8G 116 BUC 1.00 Rucsac 116 BUC 30.00 Penar 116 BUC 28.79 Caiet A4 Dictando 116 BUC 4.00 Caiet A4 Aritmtica 116 BUC 4.00 Caiet A5 48 file Dictando 116 BUC 2.00 Caiet A5 48 file Aritmetica 116 BUC 2.00 Bloc desen A4 116 BUC 2.00 Pix Personalizat 116 BUC 2.00

Număr anunț
DA28701128
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.600 RON
Valoare atribuită
11.600 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
07.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.600 RON

din 11.600 RON estimat