Atribuită Cumpărare directă

Hartie Igienica 40/Set Roz 4 SET 20.00 Detergent Odorizant Sano Vas WC Bon Blue Apple 5 In 1 12 BUC 6.68 Detergent Sano Clear Geamuri Cu Pompita 750ml 20 BUC 8.50 Pubela Capac Batant 55L 2 BUC 45.00 Dezinfectant Domestos Pine 750ml 30 BUC 7.50 Prosop Hartie Industriala 2 str,alb Maxi Ciclone 800 foi 2/set 2 SET 63.21 Mop Bumbac 250g 30 BUC 4.35 Manusi Nitril Nepudrate Albastre Marimea M 100 Buc/Cutie 9 CUTIE 64.80 Lavete Universale BeeClean 3 Buc/Set 30 SET 3.13 Saci Menaj 35 L 15/Set 30 SET 1.77 Saci Menaj 60 L 10/set Grosi 30 SET 1.88 Detergent Dezinfectant Antispumant Pentru Pardoseli 5L 10 BUC 28.00 Spray Sano Curatare Mobila Aerosol 300ml 4 BUC 12.00

Număr anunț
DA28679875
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Mihail Kogalniceanu Sebes (CUI 12864680)
Furnizor / câștigător
CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.016 RON
Valoare atribuită
2.016 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.016 RON

din 2.016 RON estimat