Atribuită Cumpărare directă

Baterie Toshiba R3 20.000 BUC 1.2500 Marker Whiteboard MM Varf Rotund 2-3 Mm 4/Set Asortate 10.000 SET 5.5600 Burete Magnetic Memoboards Pt Whiteboard 108X51X2 Cm 20.000 BUC 2.3700

Număr anunț
DA28679872
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Mihail Kogalniceanu Sebes (CUI 12864680)
Furnizor / câștigător
CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128 RON
Valoare atribuită
128 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128 RON

din 128 RON estimat