Atribuită
Cumpărare directă
Conform specificatiile din oferta de pret nr. 442 din data de 13.09.2021: 275 kVA – putere totala 250 kVA – putere continua - preincalzitor - Controler ComAp - motorizare R-diesel - alternator Lynde - 3x400V/230V, 50 Hz - factor de putere 0.8 - Insonorizare - Capitonaj antifonic ignifug - Inclusiv AAR - Rezervor combustibil in sasiu - autonomie 8 h la 75% - regulator turatie mecanic - Turatie (rpm) 1500 - Incarcator pentru baterie - Baterie de acumulatori - Amortizoare antivibratii - Reglare electronica automata a tensiunii(AVR) - Sistem de racire cu lichid
- Număr anunț
- DA28770614
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA OLT SA (CUI 21307548)
- Furnizor / câștigător
- ENERGEN ROMANIA S.R.L. (CUI 34147856)
- Cod CPV
- 31121000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 73.502 RON
- Valoare atribuită
- 73.502 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.