Atribuită Cumpărare directă

Denumirile produselor din factura vor fi identice cu denumirile din oferta si cu denumirile din prezentul detaliu de atribuire. Produsele livrate insotite de facturi emise cu diferente de denumiri vor fi returnate pe cheltuiala operatorului economic ofertant. f VS/2944-O/21.09.2021

Număr anunț
DA28868691
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.071 RON
Valoare atribuită
12.071 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.071 RON

din 12.071 RON estimat