Atribuită
Cumpărare directă
PACHET CF OF VS/3030-O/06.09.2021 (sonda pentru prelevare probe de sol - 1 buc, lame pentru microscop set de 50 buc - 2 seturi, lamele microscop set de 1000 buc - 1 pachet, micropipeta 1000-5000 - 1 buc, micropipeta 100-1000 - 2 buc, micropipeta 5-50 - 1 buc, varfuri sterile pentru micropipete 1000 set de 96 buc - 1 set, varfuri sterile fara filtru pentru micropipete 200 set de 96 buc - 1 set, varfuri nesterile negradate pentru micropipeta 5 ml set de 250 buc - 1 set, anse de inoculare 1-10 set de 10 buc - 2 seturi) Produse, noi, sigilate, insotite de declaratii de conformitate, certificate de calitate, instructiuni de utilizare, garantie (unde este cazul). Prezenta reprezinta comanda ferma.
- Număr anunț
- DA28806731
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.252 RON
- Valoare atribuită
- 1.252 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.