Atribuită Cumpărare directă

Scopul cheie al misiunii noastre este de a asigura servicii moderne şi complete clienţilor, la un standard ridicat de profesionalism, in vederea auditarii proiectelor complexe. Obiectivul serviciilor este verificarea de către auditorul financiar a faptului că sumele (cheltuielile) pentru acţiunea finanţată au fost efectuate (“realitatea desfaşurării”), sunt legale (“legalitatea”), exacte(“exactitatea”) şi eligibile, precum şi transmiterea către Beneficiar a Raportului cu privire la realizarea procedurilor agreate executate.

Număr anunț
DA28827838
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
MUNTEANU I IONELA - AUDITOR FINANCIAR (CUI 33472239)
Cod CPV
79212100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.992 RON
Valoare atribuită
1.992 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.992 RON

din 1.992 RON estimat