Atribuită
Cumpărare directă
Achizitinarea serviciului de consultanță în vederea obținerii autorizației de securitate la incendii pentru următoarele clădiri aflate în patrimoniul UAT Mangalia:1)Cladirea Primariei(Suprafata desfasurata 1847 mp);2)Club Nautic(suprafata desfasurata 1000mp) conform cerintelor caietului de sarcini nr.693333/22.09.2021 atasat.Baza referat 69331/22.09.2021
- Număr anunț
- DA28848646
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
- Furnizor / câștigător
- DUNA - CARP S.R.L. (CUI 16864933)
- Cod CPV
- 71317100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133.500 RON
- Valoare atribuită
- 133.500 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.