Atribuită Cumpărare directă

detartrant4x7.14 det vase2x6.72 det vase5x4.63 aparat aerisire1x29.42 rola hartie10x7.98 bref10x7.98 teflon1x4.2 rola hartie5x3.78 kiltox8x10.5 matura10x11,34 matura2x10,93 matura5x10,5 pronto6x12,62 servetele umede10x7.14 kiltox4x10.5 clin8x7.14 manusi6x5.46 suport sapun1x20.17 role hartie18x10.5rezerve sapun6x7.98 clin6x7.14 role hartie12x7.98 role hartie5x4.62 servetele umede8x5.04 pensule2x5.46 pensule2x6,3 pensule2x5.04 robinet1x21.02 biocarpet2x10.5 detartrant1x12.18 asevi12x12.18 kiltox6x10.5 pronto5x10.5 raid4x12.18 lenor1x13.88 dero24x6.65 diluant10x11.34 kiltox4x10.5 sapun lichid6x7.98 epoxi1x36.14 detartrant6x10.5 saci menaj10x10.08 saci menaj10x5.47 rola hartie18x10.5 clin6x7.14 ace3x5.04 lavete6x3,78 manusi6x5.46 servetele6x6.73 burete vase10x0.63 lavete6x3.78 sprei camera4x12.18 kiltox1x10.5 sapun lichid5x10.5 lavabila1x54.63 pensula1x5.04 saci menaj9x5.88 diluant1x105.05 bref6x10.5 domestos6x8 detartrant6x8 servetele umede5x6.72 clor6x5.88 sac1x0.84 hartie igienica20x1.68 role hartie12x8 manusi12x4.62 clor1x7.14 saci menaj4x8.4 det vase6x3.78 dero lichid2x9.24

Număr anunț
DA28808014
Autoritate contractantă
COMUNA VADASTRITA (CUI 5148386)
Furnizor / câștigător
DARANDI SMARA SRL (CUI 37563968)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.525 RON
Valoare atribuită
3.525 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.525 RON

din 3.525 RON estimat