Atribuită
Cumpărare directă
lac1x81.51 lac2x66.4 conectori6x5.04 patent2x21.01 triplu stecher4x31.93 prelungitor3x36.98 intrerupator1x16.4 vop2x89.92 furtun30x5,55 ciocan1x44,55 tija filetata4x13.87 piulita30x0.63 saiba30x0.85 trafalet1x23.95 holsuruburi60x1.26 lac4x54.62 spira2x8 lac1x54.62 lac2x17.65 pompa stropit1x21.02
- Număr anunț
- DA28807535
- Autoritate contractantă
- COMUNA VADASTRITA (CUI 5148386)
- Furnizor / câștigător
- DARANDI SMARA SRL (CUI 37563968)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.477 RON
- Valoare atribuită
- 1.477 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.