Atribuită
Cumpărare directă
rulment2x5.46 presetupa1x17.65 matura3x4.62 mop3x6.36 coada mop6x2.52 chit rost2x10.5 electrozi2x13.86 lant10x6.3 lant1x4.5 lant6x8,4 plasa2x4,62 carabina4x5.04 condensator1x14,29 banda iz1x4.2 rezerva trafalet4x2.1 diluant1x10.5 scoci1x4,2 pc1x38.65 plasa bz10x133.61 furtun3x11,35 plasa bz68x133.61 folie12.5x9,66 pc1x38,66 folie10x9,66 plasa bz133.61 bec1x26,89 manusi4x7.98 panza fex2x10.08 garnituri50x0.84 mufa1x5.88 cleste1x10.08 spuma1x15.85
- Număr anunț
- DA28783269
- Autoritate contractantă
- COMUNA VISINA (PRIMARIA COMUNEI VISINA) (CUI 5139817)
- Furnizor / câștigător
- DARANDI SMARA SRL (CUI 37563968)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.268 RON
- Valoare atribuită
- 4.268 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.