Atribuită Cumpărare directă

100608001 3663602728795 PLASA GARD 1.5X20M TBD GALV 300.00 252.10 20 Buc 100868763 6426282301569 OTEL BETON OB37 D.6MM 6ML 10.00 8.40 150 Buc

Număr anunț
DA28827360
Autoritate contractantă
COMUNA STIUBIENI (CONSILIUL LOCAL STIUBIENI BOTOSANI) (CUI 3643922)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.302 RON
Valoare atribuită
6.302 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.302 RON

din 6.302 RON estimat