Atribuită Cumpărare directă

Combustibili-rnete a cate 10 file inseriate, capsate la cotor valoarea nominal a unei file este de 100 lei inscriptionate cu sigla BAMT GRUP dubla numerotatie serie+numar(pe cotor+fila detasabila) dimensiune 16,5 x 4,5 cm Comenzi de mimim un carnet x 10 file ;Carnete a cate 10 file inseriate, capsate la cotor valoarea nominal a unei file este de 50 lei inscriptionate cu sigla BAMT GRUP dubla numerotatie serie+numar (pe cotor+fila detabsabila) dimensiune 16,5 x 4,5 cm Comenzi de minim un carnet x 10 file.

Număr anunț
DA28668803
Autoritate contractantă
SC SERVICII CL SALISTE SRL (CUI 17181335)
Furnizor / câștigător
B.A.M.T. GRUP SRL (CUI 18414390)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.041 RON
Valoare atribuită
5.041 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.041 RON

din 5.041 RON estimat