Atribuită
Cumpărare directă
MUFA PE 40 FI,FE 4 BUC*5.90 ; REDUCTIE 11/4-1 2 BUC*10.93 ; APOMETRU 32 1 BUC*415.97 APOMETRU 3/4 1 BUC*147.06 ; COLIER BRANSARE 315*2 1 BUC*474.79 ; ROBINET TRECERE FONTA 2 1 BUC*117.65 ; COT ZN 2 1 BUC*24.37 ; NIPLU ZN 2 1 BUC *15.97 ;REDUCTIE ZN 2-11/4 1 BUC*21.01
- Număr anunț
- DA28704245
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ADMINISTARE A DOMENIULUI PUBLIC SLOBOZIA (CUI 7326960)
- Furnizor / câștigător
- UNIC INSTALAŢII S.R.L. (CUI 42183493)
- Cod CPV
- 44115210-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.262 RON
- Valoare atribuită
- 1.262 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.