Atribuită Cumpărare directă

Spalari auto pentru autoturismele Primariei Municipiului Baia Mare pentru luna august 2021, conform aviz nr. 2/01.09.2021

Număr anunț
DA28672504
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
Furnizor / câștigător
DUO SENTI SRL (CUI 18109133)
Cod CPV
50112300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
747 RON
Valoare atribuită
747 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

747 RON

din 747 RON estimat